Zakończenie Roku Harcerskiego

28 czerwca odbyło się oficjalne zakończenie Roku Harcerskiego 2011/2012. Impreza rozpoczeła się oficjalnym apelem, na którym zostały przyznane tytuły tj. "Wzorowa Jednostka" i "Wzorowy Drużynowy" oraz zostały rozdane nagrody dla najaktywniejszych drużyn hufca.

Tytuł "Wzorowej Jednostki" uzyskała:

19 GGZ "Przyjaciele Zwierząt"
13 DH "Bastion"
oraz 77 WDH "Silvestris"

Wyróżnienia w tej kategori uzyskały następujące jednostki:

4 GGZ "Sprytne Wiewióry"

6 GGZ NS "Krasnoludkowy Ród"

15 DH "Mgławica" im. Mikołaja Kopernika

23 DW "Arsenał" im Jana Bytnara

24 DH "Piorun"

Natomiast tytuł "Wzorowego Drużynowego" otrzymała:

Harcmistrzyni Beata Rzepka - drużynowa 19 GGZ "Przyjaciele Zwierząt"

Podharcmistrzyni Katarzyna Rudnicka - drużynowa 13 DH "Bastion" im. Ireny Sendlerowej

Podharcmistrzyni Elżbieta Wawrzyniak - drużynowa 77 WDH "Silvestris"

Gratulujemy drużynom i ich drużynowym osiągniętych wyników. Dziękujemy za całoroczną pracę.

W drugiej części naszego spotkania odbyło się ognisko podczas, którego mogliśmy posilić się kiełbaską.

W najbliższym czasie pojawią się zdjęcia na naszym FanPage-u : https://www.facebook.com/pages/Hufiec-ZHP-Lubin-im-Budowniczych-Zag%C5%82%C4%99bia-Miedziowego/141718689227541

Życzymy miłych, bezpiecznych i pełnych służby WAKACJI! :-)

Zespół Promocji i Informacji

dh. Marcin Klim