Jednostki

Zapisz dziecko do harcerstwa! Wybierz jednostkę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Zwróć uwagę na dogodny termin zbiórek i przedział wiekowy, dla którego adresowane są spotkania:

gromada zuchowa - uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej

drużyna harcerska - uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej

drużyna starszoharcerska - uczniowie gimnazjum

drużyna wędrownicza - uczniowie liceum i starsi

drużyna wielopoziomowa - dzieci i młodzież w różnym wieku

Nazwa jednostki

Drużynowy

Teren działania, miejsce zbiórek

i termin zbiórek

GROMADY ZUCHOWE

2 Gromada Zuchowa