Kontakt

Hufiec Lubin
Chorągiew Dolnośląska   

                           

ulica: 1-go Maja 17A/5
miasto: Lubin
kod pocztowy: 59-300
województwo: DOLNOŚLĄSKIE
telefon: +48 76 742 74 56 
+48 607 266 666
poczta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

numer konta

bankowego

Bank Spłódzielczy Wschowa o/Lubin

64 8669 0001 0311 9747 2000 0001


DANE DO FAKTURY:


ZHP CHORĄGIEW DOLNOŚLĄSKA
HUFIEC LUBIN
UL. NOWA 6
50-082 WROCŁAW
NIP: 897-172-05-40

 


GODZINY OTWARCIA BIURA HUFCA

 

W związku z panującą sytuacja w kraju, prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty. Najszybszym sposobem kontaktu jest adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

 

Kontakt do członków Komendy Hufca

 

Komendant: hm. Łukasz Nowicki - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skarbnik: pwd. Joanna Stachecka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Zastępca komendanta ds. organizacyjnych: phm. Tomasz Natoński - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Członkini komendy ds. kształcenia: phm. Karolina Cych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Członek komendy ds. programowych: pwd. Marta Wrześniak-Kuncik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Członek Komendy ds. kwatermistrzowskich: pwd. Norbert Żukowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 Dokumenty Hufca ZHP Lubin: link do dokumentów dostępny dla członków ZHP - posiadaczy konta @zhp.net.pl

Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego konta, wypełnij ten formularz zaznacz, że jest to wniosek "aktywacja".

Po swój numer ewidencyjny zgłoś się do drużynowego.