Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Lubin zakończony!

Zakończył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Lubin. Podziękowania za organizację trasy Nieprzetartego Szlaku podczas XX Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu Granica otrzymała przewodniczka Aldona Karlak oraz przewodnik Radosław Kobyłecki. Podziękowania wręczyła pełnomocniczka Komendanta Chorągwi harcmistrzyni Paulina Lew.
Podczas Zjazdu osoby z czynnym prawem wyborczym wybrały harcmistrza Łukasza Nowickiego na stanowisko Komendanta. Druh będzie pełnił tę zaszczytną funkcję po raz trzeci.

Członkami Komendy zostali:

Podharcmistrzyni Elżbieta Wawrzyniak - zastępczyni Komendanta Hufca ds. programowych,
Przewodniczka Monika Misiewicz - skarbnik Hufca,

Harcmistrzyni Beata Rzepka - członkini Komendy Hufca ds. kształcenia i pracy z kadrą,
Przewodnik Tomasz Natoński - członek Komendy Hufca ds. organizacyjnych,
oraz Harcmistrz Przemysław Dzierżek - członek Komendy Hufca ds. kwatermistrzowskich.

Zmiany dokonały się także w Komisji Rewizyjnej Hufca, w której zasiądzie przewodniczka Roksana Dunal oraz przewodnik Radosław Kobyłecki. Przewodniczącym KRH w dalszym ciągu będzie hm. Łukasz Motylewski.

Bardzo Dziękujemy podharcmistrzyni Agacie Piontek za pełnienie funkcji pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. Hufca Lubin, przewodniczce Gracjanie Wąsik oraz przewodniczce Gabrieli Urbaniak za pracę w Komisji Rewizyjnej Hufca, a nowowybranym władzom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej służbie instruktorskiej.

dh Marcin Klim